Hakkımızda

“Merak Etmeyin
Pet Avrupadalar
"

Sevgi ve İlgi ile 7/24 profesyonel bir ekip hizmetinizdedir.

Şirket Politikamız; “Kaliteli ve mevzuata uygun bir şekilde hayvan bakım hizmeti vermekte" olan Pet Avrupa Tatil Köyü bugün sektöründe en iyiler arasında söz edilmektedir.

Sorumlu Veteriner Hekim Serdar Zengin ve Profesyonel Köpek Eğitmeni Gürcan Doğaner ile birlikte İşletmeci Ayşen Öven 2016 yılında sektöre adım atmıştır.

Pet Avrupa Tatil Köyü

Avrupa Pet Evcil Hayvan Bakım İşletmesi San ve Tic. A.Ş. Istanbul, Beylikdüzü Gürpınar da; Ruhsatlı ve Bakanlık onaylı bir Pet konaklama ve eğitim tesisidir. Ayşen Öven ile kısa bir sohbet edildiğinde aşağıdaki cümleleri duyabilirsiniz ......

“Gecemiz ve gündüzümüz belli değil. Maddi kazanç bir yana maneviyat isteyen sevgi ve ilgi ile işimizi yapmak zorundayız.

Hastaneler ve Okullar gibi, Veteriner Kilinikleri de aynı şekilde maneviyat ön planda 7/24 işin başındalar. Biz bu sektörün bir yan kuruluşuyuz. Uyum sağlamak zorundayız. 1 yıldan fazla resmi faaliyetimiz var. Ondan önce 9 ay kadar ruhsat alma süreci ve gerekli izinleri almak için ilk tadilatları yaptık. 2 sene geldi geçti. Pet Avrupayı samimi ve sıcak yapan nedir diye sorarkar bana ; cevabım çok net bu konuda Etik kuralları ön planda tutuyoruz.

Gecesini gündüzüne katan amatör ruhlu bir ekibimiz var. Kaliteden, ilgiden ve mesaiden fedakarlık etmeyen Pet Avrupa ekibine müteşekkirim çünkü her biri tek tek gönüllerinde hayvan sevgisini ön planda bulundurmakta. Pet Avrupa ile hayallerimi gerçekleştirdim. İnşallah uzun yıllar aynı heyecan ile hizmet vermeye devam ederiz. Bize Pet dostlarınızı emanet ettiğinizde ;

“ Merak etmeyin Pet Avrupadalar “
İletişim Hizmetlerimiz
0

Uzman Çalışan

0

Pet Kapasitesi

0

Uzmanlık Sertifikası

0

Mutlu Müşteris

Daha fazlası

Sevimli patili dostlarımızın hayatımızda kapladığı yer büyüdükçe, bizimde onlara daha iyi ve daha kaliteli bakım imkanı sağlamak için fırsat sağlıyor. Patili dostlarımızın hak ettiğin ilgi ve konforu, sağlıklı ve onlara özel ortamlardan sağlaman amacıyla kurduğumuz PETAVRUPA, siz değerli misafirlerimize bir pet otelden çok daha fazlasını sunmayı hedefi ile ilerliyor.

Yaşadıkları süre boyunca sadece sevgimize ve ilgimize muhtaç olan sevimli dostlarımızın, kısa ayrılıklar bile hem bizler, hem onlar için stresli zamanlar geçirmemize neden oluyor. Hele ki çevremizde onları emanet edebileceğimiz, güvenebileceğimiz dostlarımız yok ise bu stres daha da artıyor. Bu süre boyunca hele ki bir kafesin içinde kalması bizler için tam bir kabus haline geliyor.

İşte bu noktada hizmet politikamızın başladığını söylemek isteriz. PETAVRUPA patili dostlarımız için tüm detayların düşünüldüğü, yüksek standartlarda konaklama hizmeti sunan, 3 katlı villa içinde 800 m² açık alana sahip bir pet otelidir. Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, yüksek standartlarda ki konfor ve hizmet anlaşı ile konaklama yerimiz, ve gönülden bağlı olduğumuz işimiz ile pet dostlarımızı ağırlamaktan ve sevimli dostlarımıza hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

PETAVRUPA

Hizmet İçerikleri

Doğal Ürünler

Konaklama boyunca patili dostlarımız tamamen doğal ürünler ile beslenir.

Veteriner Kontrolü

Oluşabilecek sağlık sorunları için anlaşmalı veterinerimiz Bulunmaktadır.

Günlük Antreman

Konakladıkları sürece hergün, günlük yürüyüşlerini yaparlar.

Barınma

Villa tipi iş yerimizde kendilerine ait odalarda ve yataklarda konaklama yaparlar.

Sosyalleşme

Patili misafirlerimiz günlerinin çoğunu patili misafirlerimiz bir arada geçirmektedir.

Kaliteli Bakım

Günlük ihtiyacı olan bakımları yapılmaktadır.