Pet Avrupa

Köpek Eğitim Merkezi

Pet Avrupa Köpek eğitim merkezi olarak İstanbul ve çevre illere hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanlarınızın konaklama, bakım ve eğitiminden sorumluyuz. Bu sayede dilediğiniz zaman uygun şekilde sizler de köpek otelimizden anında yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Konaklama, bakım, köpek oteli, veteriner desteği ve eğitim hususunda profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Geniş alanlarımız ve oldukça kapsamlı profesyonel bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Evcil dostlarınızın tesisimize girdiği andan itibaren her türlü eğitimi ile ilgilenmekteyiz bunun için sizler de firmamızdan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Köpek Eğitimi alanında vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde başlangıç düzeyinde köpek itaat eğitimi, işleri düzeyde köpek itaat eğitimi ve köpek tuvalet eğitimi gibi eğitimler bulunmaktadır. Hem sahibi ile destek alınarak hem de evcil hayvanlarınız ile birebir çalışmalar sonucunda tam verim alınmaktadır. Eğitimler donanımlı olmakta ve bu kapsamda sizlere uygun sunulan ayrıcalıklardan yararlanma imkanı oluşturulmaktadır.

Ekip işi

Firmamız yapmış olduğu hizmetleri 7/24 olarak bir ekip ruhu ile yapmaktadır. Evcil dostlarınızın bakımlarından ve profesyonel anlamda her türlü eğitiminden ekip işi ile çalışmalarını sunmaktadır. Bu sayede sizler de güvenilir ekip ruhuna evcil dostlarınızı emanet edebilirsiniz.

Profesyonel Çalışma İmkanı

Yapılan her iş burada profesyonel şekilde yapılır. Ancak bu sayede amacına uygun bir eğitim ya da bakım sağlanmış olur.

Süreklilik

Pet Avrupa Köpek Eğitim merkezi bünyesinde sunulan her detay sizlere süreklilik olarak geri döner. 7/24 şeklinde açılan çalışmalar neticesinde profesyonel olarak ve anlamlı bir bütün halinde eğitimler bulunmaktadır.

Ardışıklık

Örneğin bir köpek eğitiminde temel itaat eğitimini almadan ileri düzey itaat eğitimine geçemezsiniz. Eğitimler arasında bir ardışıklık bulunmaktadır. Bir eğitimi tamamlamadan diğerine geçmek imkansızdır. Evcil dostlarımızın ardışıklık eğitimi alabilmek için önce mevcut eğitim hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Neden Pet Avrupa Köpek Eğitim Merkezi?

Sevimli hayvan dostlarımız bazen insan hayatına uyum sağlayamayabiliyor. Özellikle, aynı evi paylaşan kişiler bunu daha sık gözlemleyebiliyor. En başta temel itaat kavramlarında söz geçiremeyen çok kişi firmamıza başvuruda bulunuyor. Bunun için yapılması ve uygulanması gereken adımları uyguluyoruz. Onara sağlıklı ortam sunabilme imkanı ile oldukça detaylı çalışmalar sağlıyoruz. Daha kaliteli ve daha iyi şartlarda sunulan eğitim çalışmalarını sizler de firmamızdan talep edebilirsiniz. Bu eğitimler hayvanların sizin yaşamınızda var olan itaatini sağlar. Sizi zor durumda bırakmazlar. Sözünüzü dinlerler. Tuvalet eğitimi gibi eğitimler, birlikte yaşadığınız canlı ile sizin aynı ev içinde hayatınızı kolaylaştıracak unsurlardır.

Sadece eğitim olarak ya da bakım olarak düşünmemek de gerekir. Aynı zamanda siz tatile gittiğinizde sevimli dostunuzu bırakacak yer bulamadığınız zaman bizler onlara destek sunmaktayız. Kapılarımızı açmaktayız. Onlar ile eğlenceli vakitler geçirmekteyiz. Sizin yokluğunuzu hissettirmeden ve onları üzmeden bakımlarını, konaklamalarını, günlük oyun ihtiyaçlarını ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bütün bunlar çok önemlidir. Çünkü bir canlının günlük beslenmesinin dışında yapması gereken aktiviteleri de bulunmaktadır. Her detayı düşünülmüş ve evcil hayvanların barınmasına, eğitim görmesine uygun tam donanımlı bahçesi ile, konaklama yerleri ile Pet Avrupa olarak profesyonel anlamda çalışmaktayız. Sizler de evcil dostlarınız ile birlikte bizlere misafirliğe gelebilirsiniz. Onların konaklama ihtiyacı ya da eğitimleri hakkında iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. Gelip yerinde görerek, eğitim yapılan alanı ya da konaklama yapacağı alanı keşfedebilirsiniz. Bahçemizi, aktivite ve oyun alanlarımızı, pet otelimizi ya da evcil hayvanınız için sağlayacağımız bakımları her zaman bu alandan görebilirsiniz.

Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Tekirdağ gibi Marmara’ da yer alan tüm illerden kapılarımız küçük misafirlere açıktır. Sadece İstanbul ile sınırlı bir hizmet vermiyoruz. Ayrıca sizin işiniz olduğunda ya da aracınız olmadığında, evcil dostumuzu evinizden alma hizmeti de vermekteyiz. Bu sayede sizler de firmamızın her türlü sunmuş olduğu desteği bu alanda bulabilirsiniz. Pet otelden daha fazlasını sunabilmek adına her zaman sizleri de Pet Avrupa’ ya beklemekteyiz.