Pet Avrupa

Köpek Oteli

Köpek oteli olarak hizmetimiz mevcuttur. Sunulan bu hizmet neticesinde köpeklerinizin konaklaması için uygun koşular yaratılmıştır. Pet Avrupa Köpek oteli, İstanbul Beylikdüzünde hizmet sağlamaktadır. Dünya statüsünde yer alan ve üst düzey konaklama alanı yaratılmaktadır. Her köpeğe uygun nitelikte ayrı ayrı konaklama kulübeleri mevcuttur. Bu kulübeler köpeklerin kendine özeldir. Başka bir evcil hayvanın girmesi beklenmez. Köpeğinizin bu alandan çıkması ve kaçması mümkün değildir. Bu sayede güvende olabileceği konaklama imkânı bulur. Ancak sürekli burada yer almaz. Aktivite saati ve tuvalet saatinde bakıcı yardımı ile bu alandan çıkarılır. Günlük aktivitelerini yaparken ya da tuvaletini yaparken başka köpekler yanında bulunmaz.

Köpeğinizin sosyallik durumuna uygun nitelikte gene başka sosyal köpekler ile sosyalleşme zamanı yaratılır. Ancak bunu istemezseniz, bu da yapılmaz. Bize gelen köpeklerin hepsi kısırlaştırılmış değildir. Genellikle uysal olan karakterli hayvanları kabul etmekleyiz. Ancak sorun ile karşılaşma ihtimali % 1 de olsa her zaman vardır. Bu nedenle sahipleri köpeklerinin bazen diğer hayvanlar ile sosyalleşmesini isteyemeyebilir. Bu gibi durumlarda buna uygun prosedürler sağlanacaktır.

Vermiş olduğumuz Köpek oteli hizmetinde köpeğinizin yaşına bakılmaz. Cinsiyetine bakılmaz. Her türlü desteğin sağlanabilmesi bakımından ilgili konuda kısıtlama ve sınırlandırma yapılmaz. Her tarza uygunluk bu alanda önemli olmaktadır. Konaklama imkanı verilirken Pet Avrupa Köpek oteli olarak sunmuş olduğumuz birtakım hizmetlerimiz vardır.

Köpekler konaklama boyunca bizim misafirimizdir. Misafire en iyi hürmeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Evcil dostlarınızı yalnız bıraktığınızı düşünmeyin burada da bir evi olduğunu onlara hissettirmekteyiz.

Evcil dostlarımızı kimlikleri ile kabul etmekteyiz. Aşılarının tam olması gerekmektedir. Aşı karnelerini inceleriz. Aşıya çok önem veriyor iseniz ve aşını bizim yanımızda olmasını, kaçırmasını istemiyor iseniz, veterinerlerimiz ile birlikte aşı uygulaması yapmaktayız.

Olası bir sağlık problemine karşın Köpek otelimizde 7/24 olarak hizmet sağlayan veteriner hekimimiz bulunmaktadır. Bu sayede evcil hayvanlarınızı, sağlıklı ve gözetimli bir rotama bırakabilme imkanına erişim sağlarsınız.

Köpek otelinde Verilen Hizmetler

• Konaklama ihtiyacı karşılanır.

• Beslenme ihtiyacı düzenli olarak karşılanır. Varsa diyet programına burada da devam edilir. Varsa özle maması sizden istenir. Mama değişikliğine gidilmeden diyet programı uygulanır.

• Manikür ve pedikür hizmeti sunulur.

• Aşı hizmeti ve sağlık bakımları, kontrolleri hizmeti sunulur.

• Banyo ve tıraş hizmeti sunulmaktadır.

• İtaat eğitimi alamsını istiyor iseniz hem konaklamamızdan yararlanabilir hem de eğitimlerimizi burada evine gitmeden alabilir.

Siz tatildeyken hem konaklama ihtiyacını yapsın hem de aynı zamanda eğitimlerini alarak tamamlanmış şekilde dönsün istiyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Sizin zorunlu iş seyahatleriniz ya da köpek giremez tatilleriniz, ona bir kazanç ve artı olarak dönebilir. Bu sayede hem konaklama hem de eğitim alanında yapılan çalışmalardan yararlanabilir. Bazı köpek eğitimleri verilirken, sahibine ihtiyaç duyulur. Bazı eğitimlerde ise ihtiyaç duyulmaz. Sahibine ihtiyaç duyulmayacak temel eğitim, temel itaat eğitimlerini bu şekilde konaklama sırasında aldırabilirsiniz. Böylelikle anında hızlı bir hayata kazandırılmış evcil dostunuz olacaktır. Büyük değişimi sizi şaşırtsın ve temel itaat eğimini size karşı vereceğini öğrensin diye sadece eğitimin son birkaç günü katılmanız yeterli olacaktır.

Köpek oteli olarak sizlere geniş çaplı hizmet ağı sunulmaktadır. Konaklama ihtiyacının var olan en kapsamlı hizmetlerini bizimle alabilirsiniz. Ancak bu şekilde evcil hayvanlarınız ile kısa ya da uzun soluklu ayrıcalıklar yaşadığınızda içiniz rahat olur. Özellikle sizlere fotoğraf ve video gönderme hizmeti yapmaktayız. Bununla birlikte evcil hayvanınızdan ayrıldığınızda ona ne şartlarda bakıldığını günlük olarak görebilir ve bunun takibini yapabilirsiniz. Bu hizmeti uygun koşullar aracılığı ile almak için sizler de firmamızın çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Sıcak ev ortamını evcil dostlarınıza sağladığımızı unutmamalısınız.