Pet Avrupa

Kedi Oteli

Pet Avrupa köpek eğitimi ve köpek oteli hizmeti verirken aynı zamanda kedi oteli hizmeti de vermektedir. Peki bu nasıl olur? Kedi ve köpekler bir arada olur mu diye çok soru gelmektedir. Ancak kedi oteli hizmetimizle köpek oteli hizmetimizin birbirinden ayrı şekilde olduğunu söylememiz gereklidir. Geniş alanımızda kediler ve köpekler birbirini görmezler. Bu da huzur içerisinde ve kavgasız bir aile sıcaklığını evcil hayvanlarımıza yansıttığımızın göstergesidir. Sizler de bu koşullar çerçevesinde mutlaka bu alandan fazlası ile yararlanabilirsiniz.

kedi oteli hizmetinin sunumu ile birlikte sizler de Pet Avrupa kedi oteli hizmetini talep edebilirsiniz. Peki bu hizmet nedir ve nasıl verilir?

Kedi Oteli Hizmeti

kedi oteli hizmetini vermekteyiz. Bu otel hizmeti kısa süreli veya uzun süreli sizin evcil hayvanınıza ayrı kalacağınız şekilde değişmektedir. Kediler bahçede ya da dışarıda gezmeyi çok seven canlılar değildir. Her kedinin farklı bir karakteristik özelliği vardır. Ancak barınma ihtiyaçlarını yumuşak bir zeminde ve kapalı ortamlarda geçirmeyi hepsi tercihe der. Bu nedenle kedi oteli olarak verdiğimiz hizmetimiz, Pet Avrupa merkezinin iç kısmında yer almaktadır bu odalarda kedilerin ihtiyacı olan her türlü oyuncak ya da egzersiz malzemesi bulunmaktadır.

Kediler sık acıkan canlılardır. Ona uygun beslenme programı yapılır.

Varsa diyet programları uygulanır.

Kedinizin beslenme programında uyulması gereken bir diyet ya da uyulması gereken bir prosedür var ise sizlerin talimatları üzerine bu prosedürler bu koşullarda uygulanabilmektedir.

kedi oteli çalışmalarının neticesinde kedinin ihtiyacı ola oyun alanı da yaratılmıştır. Zemin içerisinde kedilerin atlayacakları, zıplayacakları, tırmanma ihtiyacını karşılayacakları ya da oyun oynayacaklar özel bir alan bulunmaktadır. Her yaş grubu kedinin merakını çekecek düzeyde ilgi çekici olarak hazırlanmış olan odalarımız onların rutin egzersizlerini yapmaları açısından önemlidir. Bu sayede güvenilir şekilde gündelik ihtiyaçlarını da karşılamış olurlar.

Kedi tuvaletleri düzenli olarak temizlenir. Bu nedenle herhangi bir koku ya da olumsuz durum ile karşılaşmazsınız. Kedilerin ihtiyacı olan her türlü ürün bu odada mevcuttur.

Kediler köpekler gibi değildir. İçlerinde sıcak kanlı olanları ve kendilerini sürekli sevdireni de vardır. Soğuk ve uzak duranı da vardır. Bu nedenle kedilerin karakterlerini çözmek son derece imkansız hale gelebilmektedir. Bizler dişi kedi, erkek kedi, kısırlaştırılmış kedi yaşlı kedi ya da yavru kedinin yapasına ve karakterine uygun hareket etmekteyiz. Bu nedenle de evcil dostlarımızın kedi oteli alanında en sevdiği yer olmaktan mutluluk duyarız.

Pet Avrupa Kedi Oteli

kedi oteli hizmeti sunulurken sahiplerinden ayrı kalmak durumunda kalan evcil hayvanlarımızın barınma ihtiyacının ve sevgi ihtiyacını karşılandığını unutmamak gerekir. Barınma, beslenme ve evcil hayvanın birtakım sevgi, ait olma duygusu gibi ihtiyaçlarının olduğunu kabul etmek önemlidir. Onların da birer birey olduğunu görmek ve buna uygun davranmak önemlidir. Bu şekilde sunulan ayrıcalıklı imkanlar dahilinde sizler de Pet Avrupa kedi oteli hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu koşullar çerçevesinde sizlere sunulan her detayı ve her ince ayrıntıyı bulabilirsiniz.

Pet Avrupa kedi oteli hizmetinden yılın her zamanı yararlanabilirsiniz. İş seyahati ya da tatil amaçlı kedinizi götüremeyeceğiniz yerlere gidebilirsiniz. O zaman kediniz evde kalmak zorunda değil. Onun da sosyalleşeceği alanlara ihtiyaç duyduğunu önemsemelisiniz. Evcil hayvanınızı asla evde tek başına bırakmamalısınız. Çünkü kısa süreli bir yalnızlık da olsa, evcil hayvanın bir insan kontrolünde ve gözetiminde tutulması son derece önemlidir. Bu nedenle sizler de Pet Avrupa kedi oteli bünyesinde yer alan her detayı bu alanda bu alanda bulabilirsiniz. Güvenilir bir aile sıcaklığı hizmetini istediğiniz zaman pet Avrupa kalitesinde ve güvencesinde bulabilirsiniz.