Konaklama

Köpek Oteli

Konaklama alanlarımız çok kapsamlı ; Köpeğinizin cinsine, yaşına, dişi veya erkek, kısır veya değil, her tarz ve ihtiyaca uygundur.

  • Konaklama boyunca patili dostlarımız tamamen doğal ürünler ile beslenir.
  • Oluşabilecek sağlık sorunları için anlaşmalı veterinerimiz Bulunmaktadır.
  • Konakladıkları sürece hergün, günlük yürüyüşlerini yaparlar.
  • Villa tipi iş yerimizde kendilerine ait odalarda ve yataklarda konaklama yaparlar.
  • Patili misafirlerimiz günlerinin çoğunu patili misafirlerimiz bir arada geçirmektedir.
  • Günlük ihtiyacı olan bakımları yapılmaktadır.
İletişim

Yaşadıkları süre boyunca sadece sevgimize ve ilgimize muhtaç olan sevimli dostlarımızın, kısa ayrılıklar bile hem bizler, hem onlar için stresli zamanlar geçirmemize neden oluyor. Hele ki çevremizde onları emanet edebileceğimiz, güvenebileceğimiz dostlarımız yok ise bu stres daha da artıyor. Bu süre boyunca hele ki bir kafesin içinde kalması bizler için tam bir kabus haline geliyor.

PETAVRUPA patili dostlarımız için tüm detayların düşünüldüğü, yüksek standartlarda konaklama hizmeti sunan, 3 katlı villa içinde 800 m² açık alana sahip bir pet otelidir. Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, yüksek standartlarda ki konfor ve hizmet anlaşı ile konaklama yerimiz, ve gönülden bağlı olduğumuz işimiz ile pet dostlarımızı ağırlamaktan ve sevimli dostlarımıza hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

Bize emanet ettiğiniz sevimli dostlarınızı 24 saat birebir ilgilenerek, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda mutlu vakit geçirmelerini sağlamak..